www.cvonline.hu
Junior Készlettervező /Junior Demand Planner/ (PJ3861)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.06.05.
Jelentkezési határidő: 2015.06.11.
Hirdetés azonosító: 944499
lejárt

Észak-Pest megyei multinacionális nagyvállalati partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Pályakezdő/junior jelöltek jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

- Készletszint figyelése, optimális készletterv meghatározása a költségek és a szolgáltatási színvonal figyelembe vételével
- Készletterv folyamatos ellenőrzése a meghatározott célszámokkal összevetve, alkatrész elérhetőségi problémák feltárása, megoldások kidolgozása és végrehajtása
- Készletgazdálkodás elemzése, riportok készítése
- Alkatrészek elérhetőségéről, szállítási időkről elemzések készítése

Elvárások:
- BA/MA végzettség gazdasági/üzleti területen
- Folyékony angol nyelvtudás
- Jó analitikus, elemző képesség

Előnyt jelent, de nem elvárás:
- Hasonló munkakörben / logisztikai területen szerzett tapasztalat
- Bármilyen ERP rendszer ismerete vagy SQL lekérdezések ismerete vagy riporting területen szerzett tapasztalat
- Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Budapestről tömegközlekedéssel is jól megközelíthető helyszín
- Home office lehetőség (heti 2 nap)
- Hosszú távú munkalehetőség
- Folyamatos képzések, előrelépési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a PJ3861 referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.