www.cvonline.hu

JUNIOR KERESKEDELMI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 427 napja lejárt

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Az Autonet cégcsoport teljes termék- és szolgáltatási portfólió képviselete
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok gondozása, termékszakértők bevonása
  • Területen dolgozó kereskedelmi képviselő munkájának támogatása
  • Szerződések előkészítése, piaci információk gyűjtése
  • Javaslattétel készletek, termékek, marketing tevékenység tekintetében

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Előnyt jelent korábbi értékesítési tapasztalat és műszaki végzettség
  • Rugalmasság, képesség az új ismeretek gyors elsajátítására
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus csapat tagjaként
  • Szakmai képzések

Munkavégzés helye: Pest megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát az alábbi e-mail címre a bérigény megjelölésével. A tárgyban kérjük tüntesse fel, hogy „kereskedelmi gyakornok Pest megye” munkakörre jelentkezik.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő