www.cvonline.hu

Junior képzési specialista (Debrecen) (INTS/3/23)

  • A hirdetés 1108 napja lejárt

Stabil hátterű multinacionális nyomdaipari partnercégünk debreceni termelőüzeme számára keresünk junior tréning specialista pozícióba olyan új kollégát, aki érdeklődik a HR szakma és a vállalati tréningek iránt.

Feladatok:

  • Tréningek iránti igény felmérése a vállalat egységein belül a folyamatos fejlődés érdekében
  • Motiváló tréningek, képzések szervezése, kiértékelése külső szolgáltatókkal
  • Tréningek, képzések szervezése a szervezeten belül a különféle munkaidő beosztások figyelembe vételével
  • Vállalaton belüli tájékoztatások szervezése
  • Részvétel az egyes HR projektekben
  • Saját hatáskörben való folyamatos kutatás, fejlesztés
  • Segítségnyújtás HR audit során

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség (preferáltan HR/Közgazdaság/Menedzsment szakon szerzett)
  • Tárgyalóképes angol és magyar nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • HR folyamatok ismerete
  • Erős érdeklődés a HR szakma iránt
  • Szakmai tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Tréningek, folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag: bér + műszakpótlék + cafeteria
  • Stabil munkalehetőség, 1 éves határozott idejű munkaszerződéssel

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol