Laboratóriumi szolgáltatásokkal és kémiai biztonsági szakértői tevékenységgel foglalkozó vállalkozás keresi munkatársát

 JUNIOR KÉMIAI BIZTONSÁGI SZAKÉRTŐ

(Komárom)

(HF 9-6818)

 munkakörbe.

Feladatok

  • a kémiai biztonság jogi szabályozási ismeretének elsajátítása,
  • vegyi anyagok és a vonatkozó hazai és EU jogszabályok ismerete alapján vegyi termékek kockázatának meghatározása,
  • vegyi termékek engedélyeztetése.

Elvárások

  • vegyészmérnöki végzettség,
  • idegen nyelvtudás (angol és német/szlovák/cseh/olasz/román),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Pályakezdők és már tapasztalattal rendelkező szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • megfelelő szakmai kihívás,
  • a kémiai biztonság területét felölelő szakértői felkészítés,
  • versenyképes fizetés/egyéb juttatások.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,

önéletrajzát küldje a HF 9-6818-as referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

      Link megjelenítése