www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk

Junior Karbantartó mérnök

munkakör betöltésére

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Problémamegoldó eszközök ismerete
  • FMEA, CP ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Számítógép felhasználói szintű ismeret (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

FELADATOK

  • Termelő berendezések és kiszolgáló berendezések rendelkezésre állásának folyamatos fejlesztése
  • Alkatrész-management
  • Auditok támogatása
  • Karbantartói csoport szakmai támogatása
  • FMEA, Control plan, CMMS folyamatos optimalizálása
  • A területen induló projectek menedzselése
  • Döntési helyzetek támogatása, meghozatala, pl. termelésben közvetlen balesetveszély, berendezés megrongálódása, minőségi hibás termék gyártása esetén
  • Egységköltség számítás, karbantartási segédanyag- fogyás nyomonkövetése, elemzése

ELŐNY

  • Autóipari tapasztalat
  • Karbantartási rendszerek ismerete (tanulmányok keretén belül)

KOMPETENCIÁK

  • Analitikus, kreatív és eredményorientált gondolkodásmód
  • Szabálykövető
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Jó kommunikációs képesség
  • Kezdeményezőkészség, tulajdonosi szemlélet
  • Csapatjátékos

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa karrieroldal