www.cvonline.hu

Junior Karbantartó Mérnök (gépész)

  • A hirdetés 389 napja lejárt

Szo1jkm

Megbízónk passzív elektronikai alkatrészek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik. Junior-pályakezdő/már tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk számukra.

Feladatok:

  • Gépek, berendezések és gyártósorok műszaki állapotának folyamatos figyelemmel kísérése, szükséges beavatkozások koordinálása,
  • karbantartási folyamatok folyamatos fejlesztése, újak bevezetése,
  • Gépek elérhetőségének növelése, állásidők csökkentése,
  • Gépépítési/gépfejlesztési projektek karbantartói támogatásának biztosítása,
  • Gépek karbantartásához emberi erőforrás rendelkezésre bocsátása, folyamatának legkisebb állásidővel járó leszervezése,
  • Gépek tervszerű és eseti karbantartásának és javításának támogatása, ellenőrzése,
  • Beruházási és költség tervek követése,
  • Kapcsolattartás gép beszállítókkal,
  • Tartalék alkatrészek biztosítása, kezelés, raktározás.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség,
  • Angol és/vagy német nyelv szakmai, társalgási szintű ismerete.

Előny:

  • SAP, TPM, Lean ismeret,
  • Autóiparban szerzett tapasztalat,
  • Sorozatgyártásban szerzett karbantartói/karbantartó mérnöki tapasztalat,
  • Automata gépek karbantartásában, karbantartás szervezésében szerzett tapasztalat,
  • Karbantartási utasítások és tervek készítésében szerzett gyakorlat.

Amit a cég cserében kínál:

  • Szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődési és karrierlehetőség egy innovációs díjjal jutalmazott cégnél
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Cafeteria rendszer: munkába járás támogatása, étkezési utalvány, ingyenes sportolási lehetőség, kedvezményes belépőjegyek kulturális rendezvényekre stb.
  • Munkavállalói jobbító és hatékonyságnövelő ötleteket jutalmazó rendszer

Munkavégzés helye: Szombathely / Vas megye

Szakmai önéletrajzát a „Szo01JKM” hivatkozási szám megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol