www.cvonline.hu
Junior Jogtanácsos
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.06.15.
Jelentkezési határidő: 2014.06.17.
Hirdetés azonosító: 806096
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi háttérrel rendelkező pénzintézeti partnerünk megbízásából keresünk Junior Jogtanácsost a következő feladatok ellátására:

- Munkajogi feladatok ellátása
- Társasági joggal kapcsolatos feladatok
- Compliance feladatok
- Kapcsolattartás a felügyelettel, felügyeleti eljárásokban való részvétel
- Adatvédelmi, pénzmosási feladatok
- A Társaság képviselete polgári peres és nem peres eljárásokban, büntetőeljárásokban, végrehajtási, felszámolási, csődeljárásokban, hagyatéki eljárásokban, egyéb hatóságok előtt
- A Társaság által alkalmazott szerződések, általános szerződési feltételek készítése, felülvizsgálata
- Jogi tanácsadás, a Társaság egyéb jogi végzettségű munkatársai munkájának szakmai felügyelete

Követelmények
- Jogi diploma, jogi szakvizsga
- 1-3 év s szakmai tapasztalat pénzügyi jogi és jogi behajtási területen
- MNB fogyasztó védelmi eljárásokban szerzett tapasztalat
- Fogyasztó védelmi ügyek, panaszkezelési ismeretek
- AML, adatvédelmi feladatok
- társasági jog és munkajogi tudás
- Folyékony angol nyelvtudás
- MS Office felhasználói szintű ismerete, jogtár használata
- Pontos, precíz munkavégzés
- Business-orientált hozzáállás
- Határozottság
- B kategóriás jogosítvány