www.cvonline.hu

Junior jogi munkatárs INTS/13/12

  • A hirdetés 274 napja lejárt

Pest megyébe, Budapesttől 30 km-re déli irányban lévő dinamikusan fejlődő, nemzetközi viszonylatban is elismert partnerünk fiatalos, lendületes csapatába munkatársat keres JUNIOR JOGI MUNKATÁRS pozícióba.

Fő feladatok:

  • kereskedelmi szerződések kidolgozásában való közreműködés, fedezetekkel kapcsolatos dokumentáció ügyintézése,
  • a mindennapi üzletmenethez szükséges sztenderd szerződések előkészítése, aktualizálása a hatályos jogszabályi háttérnek megfelelően,
  • követelés behajtására irányuló peres és peren kívüli eljárásokban résztvevő harmadik felekkel (ügyvédek, felszámolók, végrehajtók, hatóságok),
  • hátralékos ügyfelek peres és nem peres eljárásainak adminisztratív támogatása,
  • kidolgozott fizetési konstrukciók alapján megállapodások előkészítése, azok betartásának nyomon követése,
  • jogi irodákkal való kapcsolattartás, egyeztetés,
  • jogszabályváltozások figyelemmel kísérése,
  • tanácsadás társosztályok számára.

Elvárások:

  • jogász végzettség (cum laude), pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • releváns tudás és tapasztalat a polgári jogban, követeléskezelési és végrehajtási eljárásokban,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • önálló munkavégzés, határozottság,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • jó problémamegoldó és stressz-tűrő képesség
  • számítógépes irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat, saját autó

Előny:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat,
  • további idegen nyelv ismerete (német, francia, orosz, spanyol, szerb, horvát, török, görög, román, holland).

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • fiatalos, dinamikus munkahelyi légkör,
  • kihívásokkal teli, változatos, munkakör (magyar és nemzetközi ügyfelek).

Munkavégzés helye :

  • Pest megye déli része (megközelítése saját gépjárművel lehetsége)

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő