www.cvonline.hu

JUNIOR JOGI ELŐADÓ

  • A hirdetés 1134 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Lakástakarékpénztár Zrt. Jogi területe

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Szerződések, belső szabályzatok véleményezése,
  • jogszabályváltozások követése,
  • cégjogi ügyek intézése,
  • fizetési meghagyások benyújtása, peres eljárásban beadványok készítése,
  • fogyasztóvédelem, panaszkezelés,
  • kapcsolattartás a társterületekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (jogi egyetemi) végzettség,
  • 1-2 éves pénzügyi intézménynél szerzett tapasztalat,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • magas szintű MS Office ismeretek,
  • tanulékonyság, elhivatottság,
  • sikerorientált gondolkodás,
  • precíz és pontos munkavégzés.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • Képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni, problémát megoldani,
  • terhelhető és kezdeményező,
  • jó a szervező-, és kommunikációs készsége,
  • szeretne átfogó képet kapni egy vállalat működéséről.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy 2014. február 15-ig – jövedelemigény megjelölésével – jelentkezzen Karrierportál oldalunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése