www.cvonline.hu

Junior jogi előadó / Ügyvédjelölt

  • A hirdetés 594 napja lejárt

Partnerünk, egy nemzetközi gyártó és forgalmazó cég az egészségiparban, a magyar piac domináns szereplője megbízásából kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • A megbízó cég szenior jogászának szakmai segítése
  • Szerződések kidolgozása, átnézése
  • Szerződések fordítása
  • Riportok készítése
  • Kapcsolattartási feladatok
  • Asszisztensi, adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Jogi diploma
  • 1-2 éves releváns tapasztalat (szakmai gyakorlattal rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
  • Dinamikus, agilis, ambiciózus, megbízható személyiség

Előnyt jelent:

  • Vállalati oldalon szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Angol nyelvű CV megküldésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő