www.cvonline.hu

Junior Jogász

  • A hirdetés 506 napja lejárt

Feladatok:

  • A jogtanácsos munkájának támogatása, asszisztensi feladatok ellátása, adminisztratív támogatása
  • Szerződések, háttéranyagok, hivatalos levelek előkészítése, szövegezése
  • Jogi kutatómunka
  • A területhez kapcsolódó jogszabályfigyelés, törvényi változások hatásainak felmérése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Jogi egyetemi végzettség
  • Pályázati programok feladataiban való jártasság
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Kiváló értelmezési, fogalmazási képesség (szóban és írásban is)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Határozott személyiség

Előny:

  • Pályázatokban, projektekben való jártasság
  • Rugalmas munkavégzésre való nyitottság

Amit ajánlunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Egyedi szakmai tapasztalat
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Próbaidőt követően határozatlan időtartalmú munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő