www.cvonline.hu

(Junior) jogász / ügyvédjelölt

  • A hirdetés 423 napja lejárt

Szellemi alkotások jogára specializálódott, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező társaság és ügyvédi iroda keres

(junior) jogászt vagy ügyvédjelöltet

Feladatok:

  • Szellemi alkotások jogával kapcsolatos széles körű jogi feladatok ellátása a jogi vezető felügyelete alatt önállóan illetve a szakmai csapat tagjaival együttműködve.

Elvárások:

  • Jogi diploma legalább cum laude minősítéssel
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább egy éves szakmai tapasztalat
  • Szellemi alkotások joga iránti érdeklődés

Előnyt jelent:

  • Hasonló jogterületen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat
  • Kiváló munkakörülmények
  • Intenzív szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest (XI. kerület)

Munkaidő:

főállás

Az angol és magyar nyelvű önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol