www.cvonline.hu

Junior Java/JEE fejlesztő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 756253

Feladatok:
  • specifikáció alapján fejlesztés
  • tesztesetek írása
  • hibakeresés, hibajavítás
  • kapcsolódó technológiák megismerése (Vaadin,Liferay, Solr stb.)
  • napi használatú rendszereink megismerése (TDD, Kanban,stb.)
Elvárások:
  • nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony szakterületnek megfelelő felsőfokú intézményben
  • szilárd Java alapismeretek
  • angol nyelvtudás főleg írásban
  • megbízhatóság
  • gyors tanulási képesség
  • tanulási vágy
  • heti minimum 25 óra vállalása
Előny:
  • SQL alapismeretek,JEE ismeretek
  • Liferay fejlesztői szintű ismerete
  • Tomcat, JBoss, egyéb JEE alkalmazásszerverek ismerete, ORM eszközök ismerete(JPA, Hibernate,egyéb)
  • Webes keretrendszerek ismerete (Spring,Vaadin,Struts stb.)
  • Unix,Linux és shell programozási tudás szoftvertervezési ismeretek
  • agilis módszertanok ismerete( XP, Kanaban,TDD)
Amit kínálunk:
  • bruttó 1190 Ft/óra
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Hétfőtől-péntekig, 9:00-tól 18:00-ig tartó időszakban
  • Munkavégzés helye: III. kerület
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Kérlek, a tárgy mezőben tüntesd fel az alábbi referenciaszámot: LGC-01