www.cvonline.hu
Junior Java (J2EE) fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.04.25.
Jelentkezési határidő: 2014.05.08.
Hirdetés azonosító: 685487
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Banki szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk részére keresünk megfelelő szakembert az alábbi pozíció betöltésére

Feladatok

  • Java alapú fejlesztési projektekben való részvétel
  • Java programozási feladatok elvégzése
  • Hibakeresés és javítások végrehajtása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki informatikai vagy programozó matematikus végzettség
  • Önállóság, határozottság, kiváló problémamegoldó készség
  • Java, SQL alapismeretek
  • Legalább egy relációs adatbáziskezelő ismerete (Oracle, MSSQL, DB2, stb.)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyök

  • Tanulmányok melletti munkavégzés, releváns szakmai gyakorlat
  • Web/J2EE technológiák, keretrendszerek ismerete (EJB3, Vaadin, Hibernate, Spring, stb.)
  • UML ismeret
  • GIT (verziókezelő) ismerete

Amit kínálunk

  • Lelkes, dinamikus, fiatal csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Továbbképzési, fejlődési lehetőség, igazi szakmai kihívások

Munkavégzés helye

  • Budapest/Balatonfüred

Kategória
IT / Informatika
Régió