www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 683897
lejárt
Tech People FEJLÉC

Banki informatikai rendszerek fejlesztésére és bevezetésére szakosodott ügyfelünk fő tevékenységi köre: saját fejlesztésű szoftverek készítése, karbantartása, valamint egyéb projektek keretében végzett konzultáció magyar és nemzetközi ügyfélkör számára.

Junior Java (J2EE) fejlesztő (GyA)

Feladatok:
•Java alapú fejlesztési projektekben való részvétel
•Java programozási feladatok elvégzése
•Hibakeresés és javítások végrehajtása

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki informatikai vagy programozó matematikus végzettség
•Önállóság, határozottság, kiváló problémamegoldó készség
•Java, SQL alapismeretek
•Legalább egy relációs adatbáziskezelő ismerete (Oracle, MSSQL, DB2, stb.)
•Középfokú angol nyelvtudás

Előnyök:
•Tanulmányok melletti munkavégzés, releváns szakmai gyakorlat
•Web/J2EE technológiák, keretrendszerek ismerete (EJB3, Vaadin, Hibernate, Spring, stb.)
•UML ismeret
•GIT (verziókezelő) ismerete

Amit kínálunk:
•Lelkes, dinamikus, fiatal csapat
•Kellemes munkakörnyezet
•Versenyképes jövedelem
•Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
•Továbbképzési, fejlődési lehetőség, igazi szakmai kihívások

Start: akár azonnal
Munkavégzés helye: Budapest (belváros)
Munkalehetőség: Hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti munkalehetőség

Jelentkezés módja: word formátumos fényképes részletes szakmai önéletrajz

Kérdése esetén hívja irodánkat t: +36-1-7897416 (Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC