www.cvonline.hu
Junior Java fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.11.06.
Jelentkezési határidő: 2015.11.04.
Hirdetés azonosító: 971897
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

JUNIOR JAVA FEJLESZTŐ
Megbízónk rendszerintegráció, IT security területen kimagasló eredményeket elért magyar vállalat. Saját termékük továbbfejlesztéséhez, testreszabásához keresünk számukra új kollégát egy junior fejlesztő személyében. A szoftver nemzetközi szinten is megállja a helyét, nagyvállalatok több száz milliós projektjeit viszik végig.

Feladatok

  • Részvétel a teljes fejlesztési ciklusban: akár az ügyféligények felmérésétől kezdve, a tervezésen át a megvalósításig

  • Fő feladat: az alkalmazás továbbfejlesztése, testreszabása egyedi igények alapján (főleg backend), agilis módszertannal

  • Részvétel a tesztelésben
  • Elvárások

  • Legalább fél-1 éves tapasztalat Java, Java EE területen

  • Angol nyelv magabiztos, legalább kommunikációképes ismerete

  • Amit ajánlunk

  • Bruttó alapbér + éves bónuszok (~13-14. havi fizetés)

  • Laptop, telefon

  • Folyamatos képzések, tréningek

  • Modern munkakörnyezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió