www.cvonline.hu

Junior Java fejlesztő

  • A hirdetés 1132 napja lejárt

szakterület megnevezése: fejlesztés

munkavégzés helye: Budapest

főbb feladatok:

  • a bankcsoport front-end, bankkártya, elektronikus csatorna rendszereihez, illetve rendszerintegrációs feladataihoz kapcsolódó szoftver fejlesztői feladatok elvégzése
  • fejlesztési és üzemeltetési dokumentációk készítése
  • napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása

munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • J2EE területen szerzett fejlesztői munkatapasztalat
  • angol nyelv ismerete
  • elemző készség, absztrakt gondolkodás, rendszerszemlélet
  • önfejlesztési, tanulási hajlandóság
  • rugalmas hozzáállás, nyitottság

előnyt jelent:

  • agilis szoftverfejlesztési elvek ismerete
  • oracle adatbázis-kezelő ismerete
  • pénzügyi, közgazdasági érdeklődés, beállítottság
  • tapasztalat front-end és back-end fejlesztési területen, nagyvállalati környezetben

szükséges nyelvismeret: angol ( haladó )

munkaviszony időtartama: határozatlan idejű

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol