www.cvonline.hu

Junior Java fejlesztő

  • A hirdetés 1078 napja lejárt

Csapatbővítési célból keresünk proaktív, lelkes junior Java fejlesztő kollégát vállalati informatikai megoldásokat fejlesztő és üzemeltető megbízónk számára.

Feladatok:

  • Java alapú alkalmazásfejlesztés (specifikációk alapján)
  • kapcsolódó technológiák megismerése (Vaadin, Liferay, Solr, OpenStack)
  • alkalmazott módszertanok megismerése (TDD, Kanban)
  • tesztesetek írása, hibakeresés, hibajavítás

Elvárás

  • felsőfokú végzettség (informatikai/műszaki)
  • 1-2 év szoftverfejlesztési tapasztalat
  • erős Java alapismeretek
  • JEE ismeretek
  • SQL alapismeretek
  • kommunikációképes, magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • nyitottság az új ismeretekre, tanulási vágy
  • pontos, precíz munkavégzés

Értékelt kvalitások

  • Liferay fejlesztői szintű ismerete
  • Tomcat, JBoss, JEE alkalmazásszerverek ismerete
  • agilis módszertanok ismerete
  • szoftvertervezési ismeretek
  • nyílt forráskódú fejlesztési tapasztalat
  • német nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • a legújabb technológiák alkalmazásának lehetősége
  • dinamikus csapat, jó közösség
  • segítőkész senior kollégák
  • folyamatos képzés, karrierlehetőség
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol