www.cvonline.hu

Junior Java fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.07.31.
Hirdetés azonosító: 824973

Ügyfelünk egy magyar, több, nemzetközi szinten is egyedülálló innovatív informatikai megoldásokat fejlesztő vállalat, sok éves piaci múlttal és nagy lehetőségekkel.
Az ő megbízásukból keresünk Java fejlesztő munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- Fejlesztés Java programnyelven specifikációk alapján
- Tesztelés
- Dokumentációk készítése
- Felhasználók oktatása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (BME/ELTE előny)
- Java programnyelv magas szintű ismerete
- JEE/J2EE ismerete
- angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

- Versenyképes, korrekt javadalmazás
- Kiváló, technológiai értelemben véve egyedülálló rendszer
- Fiatalos, rendkívül dinamikus csapat, remek hangulat
- Nagy piaci potenciál

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a