www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Junior Java Fejlesztő

Hozzáadva: 2017.04.23.
lejárt

Cégünk, informatikai fejlesztésekkel foglalkozó partnere számára keres Junior Java Fejlesztő munkatársat bővülés céljából.

Feladatok

  • Nagyvállalati adatbázis alapú alkalmazások back-end oldali fejlesztése
  • Back-end oldali fejlesztés K+F projekteben
  • Kiosztott fejlesztési feladatok megfelelő minőségben történő önálló elvégzése

Elvárások
  • Diplomával vagy abszolutóriummal igazolt felsőfokú végzettség
  • 1-2 év JAVA területen (üzleti környezetben) szerzett releváns tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás (elsősorban szakmai dokumentációk olvasása)
  • JAVA SE ismeret
  • fejlesztőeszközök ismerete (Eclipse, Junit, Maven)
  • adatbázis-kezelők ismerete (MySQL, MSSQL, Oracle)
  • Alkalmazás-kiszolgálók ismerete (Tomcat, Jboss stb.)

Értékelt kvalitások
  • BME, illetve ELTE programozó informatikus, programozó matematikus, mérnök informatikus, villamosmérnök szakok valamelyikén szerzett végzettség
  • JEE ismeret előny
  • Tanulni, fejlődni vágyás
  • Proaktivitás

Amit nyújtunk
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • K+F projektekben, nagyvállalati projektekben való részvételi lehetőség
  • Előre lépési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Phd-t végző hallgatók jelentkezését is várjuk (4-6 óra)

Kategória
IT / Informatika
Régió