www.cvonline.hu
junior Java fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.04.
Jelentkezési határidő: 2014.08.06.
Hirdetés azonosító: 809409
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Magyar tulajdonú, piacorientált szoftverfejlesztő partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembert az alábbi pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • Speciális energetikai üzleti folyamatokra vonatkozó szoftverek fejlesztése
  • A fejlesztésben, hibajavításban való aktív részvétel
  • Kommunikáció az üzleti elemzőkkel, felhasználói felület tervezőkkel, tesztelőkkel

Elvárások:

  • 0,5+ év JAVA szoftverfejlesztői tapasztalat, amely lehet akár egyéni projektmunka
  • Jó problémamegoldó képességek, eredményorientáltság
  • Rugalmasság, önállóság, proaktivitás
  • Jó rendszerszemlélet pontosság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Lojalitás, megbízhatóság, csapatjáték (scrum módszertannal dolgoznak)
  • A szakma szeretete, erős minőségtudat, szakmai alázat
  • Érdeklődés a szakmai dolgok iránt, folyamatos önképzés (tanfolyamok, szakirodalom, blogok olvasása, önkéntes projektek)

Előnyök:

  • Gyakorlat domain, illetve teszt vezérelt fejlesztésben (DDD, TDD)
  • Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code)
  • Spring Framework, Hibernate, JUnit, JavaScript SQL ismerete
  • Agilis módszertanok ismerete (scrum, lean, XP, kanban, stb.)
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Modern fejlesztési elvek, technológiák használata
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Motivált, fiatal, agilis csapatban történő munkavégzés, SCRUM módszertan
  • Piacvezető cég termékének fejlesztésében való részvétel
  • Versenyképes, szakmai fejlődéssel arányosan emelkedő jövedelem
  • Rugalmas munkaidő
  • Emberközpontú közeg, hosszú távú perspektíva
  • Karrier és tanulási, továbbképzési lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió