www.cvonline.hu
Junior Java Fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.07.
Jelentkezési határidő: 2014.08.10.
Hirdetés azonosító: 754314
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársakat hosszú távú budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A kiválasztott pályázók 1 hónapos szakmai képzésen vesznek részt (a képzés tartalma többek között: UNIX, Java SE és EE, Oracle ismeretek)
  • Részvétel a vállalat informatikai rendszereinek fejlesztésében, karbantartásában
  • Nemzetközi csapat tagjaként hosszú távú szoftverfejlesztési feladatok nemzetközi projektekben

Elvárások

  • Informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Min.1 év fejlesztői tapasztalat
  • Legalább középfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Csapatszellem
  • SQL ismeret

Amit kínálunk

  • Már a komplex, változatos témaköröket felölelő képzés alatt is jár munkabér
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió