www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Junior Java Fejlesztő

Hozzáadva: 2017.06.21.
lejárt

Cégünk nemzetközi területen működő, informatikai rendszereket támogató partner csapatába keres Junior Java fejlesztő munkatársat.

Feladatai:

  • Terméktámogatás nyújtása
  • Java fejlesztési hibák feltérképezése
  • Aktív kapcsolattartás a külföldi partnerekkel és a senior fejlesztőkkel
  • Részvétel portál fejlesztési projektekben
  • Portál hibák reprodukálása, izolálása
  • Új technológiák folyamatos megismerése

Elvárások
  • JAVA alapismeretek
  • Maximum 3 éves Java-s tapasztalat (FÉL ÉVES munkatapasztalat is elegendő!)
  • SQL ismeretek
  • Folyékony angol kommunikáció írásban és szóban egyaránt

Értékelt kvalitások
  • Tanulási és fejlődési hajlandóság
  • Önálló probléma- és feladatmegoldó készség
  • Csapatszellem, ügyfélközpontúság

Amit nyújtunk
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Neves nagyvállalati projektek támogatása
  • Fiatal, nemzetközi csapat, jó hangulat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Korrekt, versenyképes bérezés
  • Utazási lehetőség
  • Fejlesztői / konzulensi / üzleti karrierút
  • Átfogó technológiai ismeretek

Kategória
IT / Informatika
Régió