www.cvonline.hu

Junior Java fejlesztő

  • A hirdetés 1266 napja lejárt

Hosszú távú célod az, hogy egy olyan nagyvállalatnál dolgozz, ahol a szakmaiság megőrzése, az elhivatottság az alapérték? Megvalósíthatod célodat, amennyiben jelentkezel

pozíciónkra. Partnerünk olyan informatikai szolgáltatást biztosít, birtokolva a legmodernebb technológiákat ,amely révén ügyfelei sikeresebben, megalapozottabban és hatékonyabban képesek feladataik ellátására.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok

  • Java alkalmazások tervezésében, fejlesztésében való részvétel
  • Közreműködés a projektek szakmai előkészítésében
  • Tesztelés, hibajavítás

Elvárás

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Szükséges ismeretek: - JEE, EJB, XML
  • Java alapú webes ismeretek
  • Integrált fejlesztői környezet ismerete (pl.: eclipse)
  • Java fejlesztési területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Műszaki angol nyelv (from VZS)

Értékelt kvalitások

  • Oracle middleware
  • SOA architektúra
  • Modellező szabványok ismerete (UML, BPMN, BPEL)

Amit nyújtunk

  • fiatalos csapat
  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő