www.cvonline.hu

Junior Java fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2014.02.25.
Hirdetés azonosító: 708052

Budapesti székhelyű sikeresen működő, IT területen jelenlévő ügyfelünk fejlesztőcsapatába keresünk Junior Java szoftverfejlesztő munkatársat.

Feladatok:

- Programozás Java nyelven
- Közreműködés a fejlesztés minden fázisában
- Aktív részvétel a mindennapos feladatokban a fejlesztői csapat tagjaként

Elvárások:

- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Szakmai angol nyelv ismerete
- Java alapú webes ismeretek
- JEE, EJB, XML területen szerzett tapasztalat
- Integrált fejlesztői környezet ismerete (pl.: Eclipse)
- Java fejlesztésben szerzett 1-3 éves tapasztalat

Előnyt jelent:
- Oracle middleware tapasztalat
- SOA architektúra ismerete
- Modellező szabványok ismerete (UML, BPMN, BPEL)

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján