www.cvonline.hu

Junior Java fejlesztő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1143071
lejárt

Érdekel a programozás, tudsz Java bázisú rendszerben fejleszteni? Akkor ez a te pozíciód lesz!

Ezúttal CRM foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Junior Java fejlesztőt.

Görgess lejjebb az információkért!

Feladatok:

  • Java bázisú rendszerek fejlesztése
  • Adatbázisok programozása
  • Programok karbantartása és adminisztrációja

Elvárások:

  • Adatbázis ismeretek
  • Java SE, SQL és XML ismerete
  • Aktív/passzín nappali tagozatos jogviszony

Munkaidő: Hétfő - péntek 8:00 - 18:00 között, heti minimum 30 óra vállalása

Előnyt jelent:

  • CSS és JavaScript ismeretek
  • Korábbi releváns munkatapasztalat
  • Villamosmérnöki és programozói területen folytatott tanulmányok

Amit kínálunk

  • Bér: közös megegyezés alapján
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon +36 70 452 3338 ; e-mail címen: E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!