www.cvonline.hu
Junior Java fejlesztő (Referenciaszám: PJ4712)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1063858

Piacvezető termékeket gyártó nemzetközi partnerünk részére keresünk jelölteket az alábbi pozícióra:

Junior Java fejlesztő (PJ4712)

Feladatok:

- belső fejlesztési igények végrehajtása és implementálása
- új rendszer kialakítása, tesztelése és alkalmazása
- agilis működés, user stories
- adatbázis-adminisztráció
- együttműködés nemzetközi csapattal

Elvárások:
- felsőfokú végzettség
- folyékony angol nyelvtudás

- JAVA nyelv ismerete
- Javascript vagy Ruby on rails vagy Python nyelv ismerete

- HTML 5, webfejlesztői tapasztalatok
- jó kommunikációs készség, gyors tanulási képesség
- hajlandóság új technológiák elsajátítására

Amit partnerünk kínál:
- stabil háttér egy növekvő piaccal rendelkező multinacionális cégnél
- belső tréningek széles köre, szakmai fejlődés
- karrier-építési lehetőség (nemzetközi szinten is)
- versenyképes bérezés
- jó légkör

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ4712) megjelölésével küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
IT / Informatika
Régió