www.cvonline.hu
Junior Java fejlesztő (PJ3757)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.08.22.
Jelentkezési határidő: 2015.08.28.
Hirdetés azonosító: 954239
lejárt

Pest megyei, piacvezető nemzetközi partnercégünk számára keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Új rendszerek létrehozása és fejlesztése a cég stratégiájának megfelelően

- A hálózati teljesítmény, valamint az ügyféligények folyamatos elemzése
- Részvétel az alkalmazásokkal kapcsolatos fejlesztések ütemezésében, illetve tervezésében
- Új fejlesztési irányok kezdeményezése és tesztelése a felhasználók munkájának hatékonyabbá tételére
- Az IT piac fő információs fórumainak, valamint technikai és stratégiai változásainak követése
- Ismeretek és információk továbbítása további IT csapatok felé
- Havi meetingek fejlesztőkkel, melyeken koncepciók, problémák, ötletek és stratégiai lépések kerülnek egyeztetésre
- Folyamatos kommunikáció egyéb érintett csoportokkal IT-feladatokkal kapcsolatban
- Új technológiai megoldások keresése

Elvárások:
- Alapszakos diploma

- 1 év tapasztalat Java területen
- Jó kommunikációs készségek, strukturált gondolkodás

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Virágh Tamás részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Regisztrációs szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.