www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 915568
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
JUNIOR JAVA FEJLESZTŐ-Miskolc(JGYIS)

Feladat:

  • Egyedi fejlesztésű szoftverek készítése csapatmunkában. Komponensek tervezése, fejlesztése, tesztelése, telepítése, dokumentálása

Elvárások:

  • Legalább 0,6 hónap- 1 év fejlesztési tapasztalat, vagy komolyabb otthoni projektmunka Java nyelv használatával
  • Adatbázis ismeretek: Oracle adatbáziskezelő
  • Operációs rendszerek: Linux / Windows
  • Önálló és csapatmunkára való készség, jó kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség,eredményorientáltság, „meg tudjuk csinálni” hozzáállás
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Megfelelő dokumentációs készség
  • Szakmai angol nyelvtudás (dokumentáció)

Előnyök:

  • Gyakorlat domain, illetve teszt vezérelt fejlesztésben (DDD, TDD)
  • Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code)
  • Spring Framework, Hibernate, JUnit, JavaScript SQL ismerete
  • Agilis módszertanok ismerete (scrum, lean, XP, kanban, stb.)
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Modern fejlesztési elvek, technológiák használata
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Motivált, fiatal, agilis csapatban történő munkavégzés, SCRUM módszertan
  • Piacvezető cég termékének fejlesztésében való részvétel
  • Versenyképes, szakmai fejlődéssel arányosan emelkedő jövedelem
  • Rugalmas munkaidő
  • Emberközpontú közeg, hosszútávú perspektíva
  • Karrier és tanulási, továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye: Miskolc (távmunkára nincs lehetőség)
Fizetés: versenyképes
Kezdés: akár azonnal

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük pályázzon online! Ha még nem regisztrált volna, kérjük, tegye meg. Kívánunk sikeres pályázást!

Tech People LÁBLÉC