www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 915597

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
JUNIOR JAVA FEJLESZTŐ (JGYT)

Feladatok:
  • Saját szoftvertermék fejelsztése és továbbfejlesztése Java nyelvben (betanulási lehetőség)
  • Egyéb Java fejlesztési feladatok ellátása csapatban

Elvárások:
  • 6 hónap valamely programnyelvben eltöltött fejlesztői tapasztalat (akár otthoni, nem professzionális fejlesztői tapasztalat), OO fejlesztői szemlélet
  • Nyitottság új technológiák felé, igény a folyamatos fejlődésre
  • Jó problémamegoldó képesség, logikus, gyors pontos gondolkodás (hosszú távú, minőségi megoldások)
  • Csapatszellem, proaktivitás
  • Minimum erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás (nemzetközi kollegákkal való szakmai egyeztetés)

Előny:
  • Éles Java projekt tapasztalatAgilis (Scrum) módszertanban szerzett tapasztalat
  • Maven, Jenkins, Jetty, Guice, JAXB, Junit, Guava, ANTLR tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (MSC, BSC diploma)Megkezdett/megszerzett PHD fokozat

Lehetőségek:
  • Nemzetközi, dinamikus, igényes csapat Stabil munkahely, magas szakmai sztenderdAz angol nyelv minden napi használata
  • Továbbfejlődési lehetőség (belső képzések, és képzéstámogatás)

Munkavégzés helye: Budapest (évente 1-2 hetes európai üzleti út)
Kezdési idő: akár azonnal
Munkalehetőség: hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti pozíció
Juttatás: Versenyképes fizetés (+kafetéria +bónusz)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió