www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.07.17.
Hirdetés azonosító: 915575
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
JUNIOR JAVA FEJLESZTŐ (JGYIS2)

Feladat:
Egyedi fejlesztésű szoftverek készítése csapatmunkában. Komponensek tervezése, fejlesztése, tesztelése, telepítése, dokumentálása.

Elvárások:
  • Legalább fél - 1 év fejlesztési tapasztalat, vagy komolyabb otthoni projektmunka Java nyelv használatával.
  • Adatbázis ismeretek: Oracle adatbáziskezelő
  • Operációs rendszerek: Linux / Windows
  • Önálló és csapatmunkára való készség, jó kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség,eredményorientáltság, „meg tudjuk csinálni” hozzáállás
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Megfelelő dokumentációs készség
  • Szakmai angol nyelvtudás (dokumentáció)

Előnyök:
  • Gyakorlat domain, illetve teszt vezérelt fejlesztésben (DDD, TDD).
  • Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code).
  • Spring Framework, Hibernate, JUnit, JavaScript SQL ismerete.
  • Agilis módszertanok ismerete (scrum, lean, XP, kanban, stb.).
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Modern fejlesztési elvek, technológiák használata
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Motivált, fiatal, agilis csapatban történő munkavégzés, SCRUM módszertan
  • Piacvezető cég termékének fejlesztésében való részvétel
  • Versenyképes, szakmai fejlődéssel arányosan emelkedő jövedelem
  • Rugalmas munkaidő
  • Emberközpontú közeg, hosszútávú perspektíva
  • Karrier és tanulási, továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (távmunkára nincs lehetőség)
Fizetés: versenyképes
Kezdés: akár azonnal

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük pályázzon online! Ha még nem regisztrált volna, kérjük, tegye meg. Kívánunk sikeres pályázást!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió