www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.18.
Hirdetés azonosító: 993186
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Megbízónk 10 éve működik magyarországi nagyvállalati szektorban informatikai fejlesztői területen.

Az alábbi pozícióba keresünk számukra munkatársat:

JUNIOR JAVA FEJLESZTŐ (GYJW)

Feladatok:
  • Java fejlesztési feladatok határidőre történő megvalósítása
  • Átadás előtt az elkészített funkciók fejlesztői tesztelése, hibák javítása
  • Az elkészült programkód dokumentálása

Elvárások:
  • Minimum 6 hónap éles Java (EE vagy SE) fejlesztői tapasztalat, közel magabiztos kódolási képesség
  • Szakmai tanulási igény, új technológiák követése, gyors, pontos megoldásokra való hajlam
  • Igény és képesség az önálló munkavégzésre
  • IDE: Netbeans és/vagy Eclipse ismerete
  • Adatbázis ismeretek: MySQL és/vagy PostgreSQL és/vagy Oracle felhasználói szintű ismerete
  • Szakmai angol szövegértés/nyelvtudás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Előny:
  • Agilis fejlesztési projektben szerzett tapasztalat
  • Liferay-es fejlesztésben való részvétel
  • JSF, EJB, JPA, JTA, JMS, EclipseLink, Vaadin, Oracle, Javascript, AJAX, jQuery, YUI, HTML, CSS, Portlet technológiák
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Lehetőségek:
  • Rugalmas időbeosztás
  • Magas színvonalú munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, kihívást jelentő, változatos munka, Scrum
  • Biztos, versenyképes jövedelem

Kezdés: akár azonnal
Juttatás: versenyképes
Munkalehetőség: teljes idős alkalmazotti vagy alvállalkozói státusz
Munkavégzés helye: Buda

Küldje el angol nyelvű önéletrajzát, vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: +36.1.789.7416 (Orosz Judit vagy Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC