www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 809422
lejárt
Tech People FEJLÉC

Feladat:
Egyedi fejlesztésű szoftverek készítése csapatmunkában. Komponensek tervezése, fejlesztése, tesztelése, telepítése, dokumentálása.

Elvárások:
Legalább 0,6 hónap- 1 év fejlesztési tapasztalat, vagy komolyabb otthoni projektmunka Java nyelv használatával.
Adatbázis ismeretek: Oracle adatbáziskezelő
Operációs rendszerek: Linux / Windows
Önálló és csapatmunkára való készség, jó kommunikációs képesség
Jó problémamegoldó képesség,eredményorientáltság, „meg tudjuk csinálni” hozzáállás
Pontos, igényes munkavégzés
Megfelelő dokumentációs készség
Szakmai angol nyelvtudás (dokumentáció)

Előnyök:
Gyakorlat domain, illetve teszt vezérelt fejlesztésben (DDD, TDD).
Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code).
Spring Framework, Hibernate, JUnit, JavaScript SQL ismerete.
Agilis módszertanok ismerete (scrum, lean, XP, kanban, stb.).
Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:
Modern fejlesztési elvek, technológiák használata.
Kiemelkedő munkakörnyezet.
Motivált, fiatal, agilis csapatban történő munkavégzés, SCRUM módszertan.
Piacvezető cég termékének fejlesztésében való részvétel.
Versenyképes, szakmai fejlődéssel arányosan emelkedő jövedelem.

Rugalmas munkaidő.
Emberközpontú közeg, hosszútávú perspektíva.
Karrier és tanulási, továbbképzési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (távmunkára nincs lehetőség)
Fizetés: versenyképes

Kezdés: akár azonnal

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük pályázzon online! Ha még nem regisztrált volna, kérjük, tegye meg. Kívánunk sikeres pályázást!

További kérdése estén hívja irodánkat: T: 06-1-7897416 (Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió