www.cvonline.hu

Junior JAVA Fejlesztő (Debrecen) (INTS/4/9)

  • A hirdetés 1015 napja lejárt

A világ egyik legnagyobb, multinacionális adatszolgáltató cége számára keresünk tapasztalt JAVA fejlesztőket informatikai támogatást nyújtó csapatába, Debrecenbe.

Feladatok

  • A cég vezérprofiljának informatikai támogatása, felelősség a rendszer karbantartásáért, dizájnjáért és számos implementációért.
  • Webes alapú fejlesztések tervezése és működtetése – tesztelése, kódok ellenőrzése, folyamatosság biztosítása – és az alábbi fejlesztői környezetekbe való beillesztése, implementálása: JAVA, .Net, JSF, Javascript, SQL Szerver, stb.
  • A cég főfolyamatainak alapos ismerete a hatékony munkavégzés érdekében.
  • A legújabb és legjobb fejlesztői gyakorlatok használata, azok megismertetése a kevésbé tapasztalt kollégákkal.
  • Szoftverfejlesztési életciklus folyamatos fejlesztése.
  • Eseti hibaelhárítás (bugs)
  • Segítségnyújtás, gyors reakció az applikáció fejlesztésekkel kapcsolatos kérdésekben.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség (preferáltan informatika, programozó szakirány).
  • Legalább 1 éves releváns JAVA fejlesztői tapasztalat.
  • Preferáltan tárgyalóképes angol nyelvtudás, de legalább középfok.
  • Magabiztos ismeretek programozás, logika, adat struktúrák, algoritmusok terén.
  • Adatbázis kezeléssel kapcsolatos ismeterek, SQL tudás.
  • JAVA+WEB tapasztalat nagy előnyt jelent.
  • Webes alapú fejlesztői ismeretek: HTML, Java Script, JSF, Spring MVC, Struts, backbone, stb.
  • Rugalmasság, csapatszellem, tanulási hajlandóság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet.
  • Egyéni szakmai fejlődési lehetőség.
  • Céges tréningek.
  • Ingyenes sportolási lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol