www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 915520
lejárt
Tech People FEJLÉC

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház fiatal csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat.

Junior Java fejlesztő

munkakörbe.

Elvárások:

•    közép- vagy felsőfokú szakképzettséggel már rendelkező, vagy végzős informatikus,
     programozó matematikus, programtervező matematikus, valamint matematikus,
     illetve fizikus egyetemista/főiskolás hallgatók jelentkezését várjuk
•    Java programozási nyelvismeret és készségszintű használata
•    relációs adatbázis (pl. Oracle) és SQL ismeret
•    középszintű angol nyelvtudás
•    rendszerszintű gondolkodás
•    belső igény minőségi, értékteremtő munkára
•    csapatjátékos attitűd
•    agilis, felelős hozzáállás

Előnyök:

•    J2EE technológiák ismerete (JPA, JMS stb.)
•    Groovy nyelv ismerete
•    automatizált tesztelési technológiák ismerete (JUnit / TestNG / Spock / Selenium)
•    SOAP, REST technológiák ismerete
•    OSGi technológia és runtime alkalmazások ismerete (pl.: Karaf)
•    Unix ismeretek
•    pénzügyi, banküzemi ismeretek
•    matematikus vagy fizikus végzettség
•    Agilis fejlesztési módszertanok ismerete

Amit kínálunk:

•    azonnali kezdés
•    fiatal csapat
•    hazai és nemzetközi projektek
•    korszerű fejlesztési módszertanok
•    fiatalos, nyitott vállalati kultúra
•    modern iroda, kedvező munkakörülmények
•    versenyképes fizetés
•    továbblépési lehetőség

Pozíció területe(i):

•    IT / Telekommunikáció
•    Programozó / Fejlesztő
•    Pályakezdő munkakörök

Munkavégzés helye:

•    Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió