www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 758957
lejárt
Tech People FEJLÉC

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház fiatal csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat

Junior Java fejlesztő

munkakörbe

Elvárások:

•    Közép- vagy felsőfokú szakképzettséggel már rendelkező, vagy végzős informatikus, programozó matematikus, programtervező matematikus, valamint matematikus, ill. fizikus egyetemista/főiskolás hallgatók jelentkezését várjuk
•    Java programozási nyelvismeret és készség szintű használata
•    Középszintű angol nyelvtudás

Előnyök:

•    Relációs adatbázis (pl. Oracle) és SQL ismeret
•    Groovy nyelv és Grails keretrendszer ismeret
•    HTML és ZK Framework ismeret
•    JavaScript és Ajax ismeret
•    J2EE technológiák ismerete (JPA, JMS stb.)
•    SOAP, REST technológiák ismerete
•    SOA, ESB elvek és technológiák ismerete
•    OSGi technológia és runtime alkalmazások ismerete (pl.: Karaf)
•    Matematikus vagy fizikus végzettség
•    Pénzügyi, banküzemi ismeretek

Amit kínálunk:

•    Fiatal csapat
•    Oktatási lehetőség
•    Kedvező munkakörülmények
•    Versenyképes fizetés

Pozíció területe(i):

•    IT / Telekommunikáció
•    Programozó / Fejlesztő
•    Pályakezdő / Szakmai Gyakorlat
•    Pályakezdő munkakörök

Munkavégzés helye:

•    Budapest

Amennyiben felkeltettük érdelődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió