www.cvonline.hu

Junior Java Developer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.10.18.
Jelentkezési határidő: 2015.10.26.
Hirdetés azonosító: 963694
lejárt

Junior Java fejlesztő pozíció

GPS-es nyomkövetéssel foglalkozó, több mint 1500 elégedett ügyféllel rendelkező partnerünkhöz keresünk Junior Java fejlesztőket.

Főbb feladatok, munkák:

• Közreműködés a szoftverfejlesztés minden fázisában a tervezéstől a tesztelésig, agilis keretben
• Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel
• Szakmai egyeztetés a csapattal és a fejlesztési vezetővel
• Az innovációs projektek, a hardvermérnökök szoftver oldali támogatása
• Gyártástámogatási feladatok
• Az üzemeltetés támogatásával kapcsolatos feladatok

Az állás betöltéséhez szükséges tapasztalat:

• Java (SE)
• SQL-ben való jártasság
• OOP, UML
• 1-3 év szakmai tapasztalat
• Szakmai angol nyelv megértés szintű ismerete
• Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás

Előnyt jelent:

• C++ tapasztalat
• GNU/Linux platform fejlesztői vagy üzemeltetői szintű ismerete
• PostgreSQL, Cassandra tapasztalat
• GIS (térinformatika) ismeretek
• DevOps ismeretek
• Embedded fejlesztői gyakorlat
• Scrum vagy más agilis keretrendszer ismerete

Amennyiben a hirdetés felkeltette a figyelmedet, és alkalmasnak érzed magad a pozícióra, önéletrajzod feltöltésével jelentkezz a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest