www.cvonline.hu

Junior Java developer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.29.
Jelentkezési határidő: 2017.10.20.
Hirdetés azonosító: 1186782
lejárt

Francia hátterű, logisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Junior, pályakezdő Java fejlesztőt, zöld mezős projektre.

Jelentkezz, ha:
- Rendelkezel Java EE és Spring Framework ismerettel
- Gyorsan tanulsz új technológiákat
- Középszintű angol nyelvtudással rendelkezel
- Jellemző rád, hogy kreatív, innovatív és csapatjátékos vagy

Előny, ha:
- Rendelkezel szakirányú felsőfokú végzettséggel
- Használtál már CI tool-t (pl. Jenkins-t)
- Használtál már Maven-t projektek menedzselésére és/vagy build folyamat automatizálására

 Amit a cég ajánl:
- Tréningek, oktatások, továbbképzések
- Rugalmas munkaidő
- Home office
- Ergonómikus munkakörnyezet
- Karrierlehetőség
- Versenyképes fizetés

Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet a pozíció és jelenleg nyitott vagy új szakmai kihívásra, töltsd fel az angol nyelvű önéletrajzodat a hays.hu oldalára.

Egyéb hasonló állások Önnek
Junior JAVA developer

Randstad Hungary Kft.

Our client is a software engineering company, s...
Budapest

Java Developer

Bluebird International ZRt.

With nearly two decades of experience in helpin...
Budapest

Java developer

Techfinder Kft.

We are searching for talented candidates on beh...