www.cvonline.hu

Junior IT Üzemeltető / Támogató

  • A hirdetés 84 napja lejárt

Budapesti székhelyű logisztikai cég IT csoportjába

munkatársat keresünk.

Fő feladatok:

  • Magas rendelkezésre-állású, üzletmenet-kritikus rendszerek alkalmazás-üzemeltetése
  • Kétműszakos munkarendben alkalmazás és infrastruktúra üzemeltetése, ellenőrzése (logisztikai szortírozó core-rendszer, valamint PDA front-end tekintetében)
  • Hibabejelentések fogadása, kivizsgálása és kezelése
  • Rendszer tesztek kivitelezése és dokumentálása
  • Együttműködés a fejlesztői csapatokkal, az IT infrastruktúra-üzemeltetéssel és a külső szolgáltatókkal

Tudás, végzettség, tapasztalat:

  • Középfokú  IT szakirányú iskolai végzettség vagy már nem kezdő felsőfokú hallgatói jogviszony
  • Windows, Windows Mobile és PDA használatának ismerete
  • Vonalkód olvasók, szkennerek, valamint
  • Általános hálózati és IT üzemeltetési ismeretek
  • „Műszerész” véna és beállítottság (front-end, PDA javítási esetekre)

Személyes jellemzők:

  • Pontosság
  • Felelősségtudat
  • Megbízhatóság
  • Határozottság

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Szakmai önéletrajzokat motivációs levéllel és bérigény feltüntetésével a lenti e-mail címre kérjük a megjelenést követő két héten belül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő