www.cvonline.hu
Junior IT tanácsadó
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest, Magyarország
Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2017.09.01.
Hirdetés azonosító: 1180791
lejárt

Élsz-halsz a legújabb technikai kütyükért? Imádod a videojátékokat? Érdekel az IT világa és szívesen tanulnál is a technológiákról? Ha a kérdésekre a válaszod igen, köztünk a helyed! IT és mérnöki csapatunkban a helyed már csak azt várja, hogy berendezkedj nálunk és birtokba vedd!

Feladatok:

  • Jelöltek felkutatása alternatív adatbázisok segítségével, interjúk szervezése az alkalmas pályázókkal
  • Az elhangzottak kiértékelése visszajelzés a jelöltek részére
  • Pályázati anyagok összeállítása - managelése
  • Jelentkezőkkel való folyamatos kapcsolattartás a pályázati ciklus során
  • Partnercégeinkkel való dedikált kapcsolattartás – key account management
  • Eseményeken, állásbörzéken való részvétel

    Elvárások:

      • IT recruitment területen szerzett 2-3 év munkatapasztalat
      • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
      • Rugalmasság, elkötelezettség, érdeklődés a szakterület irányába
      • Motivált, kihívásokat kereső személyiség
      • Csapatjátékos attitűd

       Előnyt jelent:

      • Releváns szakterületen (IT illetve mérnöki terület határtudományai) megszerzett felsőfokú végzettség
      • Technológiai ismeretek (programozási nyelvek, termelési folyamatok, módszertanok)

      Amit nyújtunk:

      • Kiváló kompenzációs csomag + egyéb juttatások
      • Rugalmas időbeosztás, kötetlen munkaidő
      • Nemzetközi, stabil multinacionális háttér
      • Tréningek, tanulási fejlődési lehetőség, karrierút
      • Részese lehetsz egy összetartó egymást segítő kreatív csapatnak

        Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
        Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
        Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.