www.cvonline.hu

Junior IT Tanácsadó

  • A hirdetés 514 napja lejárt

Cégünk Budapesten, kis létszámú, de tapasztalt, jó közösséget alkotó munkatársakkal működik. Tevékenységi területünk speciális üzleti alkalmazások konfigurálása és bevezetése elsősorban bankoknál, melyet 7 éve végzünk eredményesen hazai és nemzetközi környezetben. Most munkatársat keresünk Junior IT Tanácsadó pozícióba

Feladatok

  • A rendszer funkcióinak (képernyők,munkafolyamatok, üzleti szabályok) konfigurálása a rendszerek saját eszközkészletével
  • Szkriptek, XML dokumentumok írása, szerkesztése
  • Belső tesztelés, hibajavítás
  • A felhasználói tesztek és az éles indulás támogatása.

Elvárások

Junior (1-2 év tapasztalattal rendelkező, vagy pályakezdő munkatársakat keresünk) elsősorban pénzügyi szektort célzó, nemzetközi élvonalba sorolt - üzleti informatikai rendszerek bevezetéséhez.
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább alapfokú informatikai ismeretek és határozott affinitás informatikai jellegű tevékenységekre
  • Magabiztos angol nyelvtudás (felsőfokú írásban és szóban)

Előnyök

  • Programozási ismeret, gyakorlat
  • Pénzügyi, gazdasági fogalmak, folyamatok ismerete
  • Statisztikai módszerek, eszközök ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Átlagon felüli fizetés
  • Barátságos, de profi légkör
  • Fejlődési lehetőség egy magas növekedési potenciállal rendelkező cégben
  • A munkavégzés elsősorban hazai környezetben történik, de gyakran nyílik lehetőség nyílik külföldi kiutazásra is.
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika