www.cvonline.hu

Junior IT támogató specialista

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.01.09.
Jelentkezési határidő: 2016.01.22.
Hirdetés azonosító: 993608
lejárt

Rendszerszemléletű junior IT támogató specialistát keresünk multinacionális ügyfelünk budapesti kiszolgáló központjába. Megbízónk világszinten az egyik vezető elektronikai gyártó, mely most alakuló vevői elégedettséget növelő csapatába keres proaktív és precíz junior IT specialistát. Megbízónk stabil és fejlődő környezetet, kiváló alapfizetést, egyéb juttatásokat, szakmai képzést és támogatást kínál. Akár egy éven belül előrelépési, továbbá hosszú távú fejlődési lehetőséget biztosít a jelentkező IT specialistának, az újonnan alakuló csapatban rejlő lehetőségek mellett.

A junior IT támogató specialista legfontosabb feladatai:
  • A KPI rendszer megismerése, kialakítása és fejlesztése
  • Alapszintű SQL, VBS, vagy VBA programozások
  • Kisebb de sokrétű automatizálási feladatok
  • Statisztikai és egyéb kimutatások elkészítése és prezentálása
  • Napi együttműködés a csapaton belüli folyamat elemzőkkel és a managementtel

Legfontosabb elvárások a IT támogató specialistával szemben:

  • IT, vagy más felsőfokú technikai végzettség
  • Programozói tapasztalat előnyt jelent
  • SQL, VBS, vagy VBA tudás, vagy tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kooperatív, csapatjátékos személyiség, önálló munkavégzés

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, rendelkezik alapfokú tudással a szükséges területen, érdekli a folyamatépítés és szeretne egy profi, nemzetközi csapat része lenne, jelentkezzen a Link megjelenítése weboldalon.