www.cvonline.hu

Junior IT Specialist

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2016.04.14.
Hirdetés azonosító: 1018051

Gépjármű flottakezeléssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk Junior IT Specialist kollégát.

Feladatok:

-Helyi felhasználók támogatása
-Helpdesk ügyek naprakészen tartása
-Helyi hálózat fenntartása, üzemeltetése
-Hardver eszközök fenntartása, üzemeltetése
-Felhasználói jogok beállítása, dokumentálása
-Rendszergazdai módosítások elvégzése az üzleti rendszerekben
-Kapcsolattartás a felsőbb szintű támogatókkal
-Tesztelés /részvétel mind hardver, mind szoftver jellegű javítások, módosítások esetén
-Mentések elvégzése

Elvárások:

-Szakirányú legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
-0-2 év tapasztalat hasonló pozícióban
-Windows hálózatok, Active Directory, MS Office alapos ismerete
-Hálózati architektúrák ismerete (WAN,LAN)
-Magabiztos angol nyelvtudás
-Web alapú technológiák ismerete, scriptkészítési gyakorlat előny!

Amit kínálunk:

-Hosszútávú szakmai fejlődési lehetőség
-Multinacionális környezet
-Dinamikus csapat, gyorsan fejlődő cég

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a