www.cvonline.hu

Junior IT Specialist

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.03.15.
Hirdetés azonosító: 1013673

Our multinational client is a prestigious telecommunication company with worldwide presence, for which we look for a Junior IT Specialist to their Budapest-based business services center.

Feladatok:

- Deploy and support IT infrastructure, systems and application
- Provide server administration and occasionally desktop support in Microsoft environment
- Test and install software/hardware
- Network administration

Elvárások:

- Higher degree in the field of Information Technology
- Fluent English knowledge
- Experience in similar position is a huge advantage

Amit kínálunk:

- űcompetitive salary and benefits package
- Multinational, dynamic team
- Development opportunities

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján