www.cvonline.hu
Junior IT specialist (Referenciaszám: PJ103)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2009.01.15.
Jelentkezési határidő: 2013.09.12.
Hirdetés azonosító: 202922
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Junior IT specialist

Feladatok:
- Külföldi partnercégek számítástechnikai rendszereinek távfelügyelete
- Hibakeresés, problémamegoldás, monitoringozás

- Dokumentációk naprakészen történő vezetése

Elvárások:
- Minimum középfokú, informatikai végzettség
- Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Jó problémamegoldó képesség
- Több műszakos munkarend vállalása
- Székesfehérvári munkahely vállalása

Előny:
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- IT területen szerzett munkatapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Dinamikus, nemzetközi csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek
- Utazási sportolási támogatás
- Étkezési hozzájárulás
- Költözési támogatás

Kérjük, magyar és angolnyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére, a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat informatikusok számára:
Link megjelenítése

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb IT kereséseinkről:Link megjelenítése

Kategória
IT / Informatika
Régió
Székesfehérvár