www.cvonline.hu

Junior IT rendszerszervező

  • A hirdetés 821 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Jutalék és Partnertörzs rendszerek területe

JUNIOR IT RENDSZERSZERVEZŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (1091 Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • üzleti igények elemzése, egyeztetése, véglegesítése, rendszer specifikációk elkészítése,
  • a kapcsolódó IT rendszerek interfész specifikációinak elkészítése vagy véleményezése, egyeztetése és véglegesítése,
  • hibajelentések elemzése, feltárása, fejlesztőkhöz történő továbbítása,
  • hibajavítások végrehajtásának koordinálása,
  • elkészült új funkcionalitások, illetve hibajavítások teszt tervének elkészítése,
  • részvétel a tesztelési folyamatokban (tesztesetek előállítása, tesztelések megszervezése)
  • kapcsolattartás a társosztályokkal és a fejlesztőkkel,
  • a felhasználók oktatása, támogatása,
  • projekt munkákban való részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • minimum 1-2 éves rendszervezési területen szerezett tapasztalat,
  • SQL, PL/SQL programnyelv ismerete,
  • magabiztos angol nyelvtudás,
  • magas szintű MS Office ismeret,

Előnyt jelet:

  • biztosítási területen szerzett tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kiváló a szervező-, elemző- és kommunikációs készsége,

  • önállóság, megbízhatóság és terhelhetőség jellemzi,

  • precíz és munkájával szemben mindig igényes,

  • képes átlátni komplex folyamatokat,
  • gyors problémamegoldás jellemzi,

  • kedveli a változatos feladatokat.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2014. november 30-ig várjuk a Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése oldalunkon!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő