www.cvonline.hu

Junior IT recruiter

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.03.25.
Jelentkezési határidő: 2017.04.06.
Hirdetés azonosító: 1108658

Junior IT recruitert keresünk francia hátterű, azonban multinacionális tevékenységű partnerük bővülő, budapesti irodájába a megnövekedett toborzási igények kezelésére. Megbízónk a saját területén az egyik vezető vállalatirányítási rendszer fejlesztő. A vállalat a jelentkező recruiter számára multinacionális, azonban családias környezetet, változatos munkát, tapasztalatnak megfelelő fizetést, egyéb juttatásokat, nemzetközi utazási lehetőséget a csoport más vállalataihoz, továbbá előre-, és oldalra lépési lehetőséget ajánl.
A legfontosabb feladatok a recruiter számára:

  • Pozíció hirdetése, beérkező önéletrajzok szűrése
  • Szakmai és hr interjúk szervezése és megtartása
  • Adatbázis keresések
  • Jelöltek felkutatása közösségi oldalakon és egyéb lehetséges forrásokban
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése, továbbá egyéb személyügyi adminisztráció támogatása

Legfontosabb elvárások a jelentkező recruiterrel szemben:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • IT-s toborzásban szerzett, legalább gyakornoki tapasztalat
  • Kiváló kommunikáció és szervező készség
  • Önálló személyiség

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét és a tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest