www.cvonline.hu

Junior IT Projektvezető

  • A hirdetés 761 napja lejárt

A MOL Nyrt. IT Fejlesztési Központ szervezete munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület

Munkakör célja:

Részvétel az IT Fejlesztési Központ terület informatikai működésének koordinációjában a MOL-csoport stratégiájának és az üzleti elvárásoknak megfelelően. Közreműködés az informatikai stratégiához kapcsolódó informatikai fejlesztési projektfeladatok végrehajtásában, a belső elégedettség biztosításában mind az üzleti vezetők, mind pedig az informatikai rendszereket, infrastruktúrát használó munkavállalók részéről.

Feladatok:

  • Közreműködik a MOL-csoport üzleti és funkcionális területi, valamint informatikai stratégia végrehajtásában a saját szervezetében, különös figyelemmel az alaptevékenységet ellátó üzleti területekre.
  • Együttműködve az adott üzleti és funkcionális területekkel vezeti az üzleti igényeket és változási kéréseket kielégítő informatikai projektek megvalósítását a MOL IT projektvezetési módszertanát betartva, különös figyelemmel a projekt előírt időbeli, minőségbeli, költségbeli teljesítésére.
  • Részt vesz az üzleti igényeket és változási kéréseket kielégítő, hatékony üzleti folyamatok kialakítását célzó informatikai megoldások szakmai és költség hatékony megvalósításában.
  • Közreműködik az alkalmazástervezési, tesztelési feladatok és felhasználói oktatások szakszerű végrehajtásában, biztosítja a felhasználók megfelelő IT szakmai támogatását és a megoldás átadását az Alkalmazás működtetés és Infrastruktúra üzemeltetés számára.
  • Részt vesz az alkalmazások fejlesztését vagy bevezetését biztosító szállítók szakmai értékelésében.
  • Figyelemmel követi területén a korszerű informatikai megoldásokat, benchmarkokat és iparági trendeket, ezt alkalmazza a napi munkája során.

A munkakör betöltéséhez szükséges

  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség (egyetem, főiskola)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Informatikai projektekben való közreműködés
  • Eredményorientált munkavégzés
  • Átfogó, lényeglátó, strukturált gondolkodás, elemzési képességek
  • Hatékony működést biztosító munkaszervezési képességek

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a Link megjelenítése honlapon. Kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt!

A jelentkezések beérkezésének határideje: 2015.04.26

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol