www.cvonline.hu

Junior IT projekt munkatárs (német nyelvtudással)

  • A hirdetés 760 napja lejárt

Cégünk webfejlesztéssel, CRM rendszerfejlesztéssel, telekommunikációs megoldásokkal, teljeskörű teszteléssel, tesztautomatizálással foglalkozó magyar középválallat. Egy multinacinális telekommunikációs partnerünknél folyó tesztelési projektünkhöz keresünk:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos német nyelvtudás (napi szintű használat szóban és írásban) és minimum alapszintű angol nyelvtudás
  • 1-2 év Informatikai területen (ügyfélszolgálat, tesztelés, rendszeradminisztráció) szerzett tapasztalat
  • Erős kezdeményező készség

Előny:

  • IT projektmunkákban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • T-HOME rendszerek integrációs tesztjeinek szakmai támogatása
  • Műszaki környezet megtervezése az aktuális és következő alkalmazás-releasek részére
  • A tesztkörnyezethez készült tervek egyeztetése
  • A megbízások helyzetének nyomon követése
  • Dokumentációk készítése

Amit kínálunk:

  • A munkakörhöz szükséges ismeretek teljes körű betanítását
  • Rugalmas munkaidőt, akár home office lehetőséggel
  • Ergonómikus munkakörnyezet az Infoparkban
Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német