www.cvonline.hu

Junior IT munkatárs

  • A hirdetés 604 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. – az AEGON Magyarország Biztosító Zrt. önálló leányvállalata, továbbá Magyarország egyik vezető vagyonkezelő cége, amely az Aegon Global Asset Management közép-európai központja és jelenleg több mint 600 milliárd forint vagyont kezel – munkatársat keres az alábbi pozícióba:

JUNIOR IT MUNKATÁRS

Munkavégzés helye: 1085 Budapest, Kálvin tér 12-13.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • saját fejlesztésű befektetési rendszer fejlesztésében és támogatásában való részvétel,
  • hibajelentések elemzése, feltárása, fejlesztőkhöz történő továbbítása,
  • részvétel a tesztelési folyamatokban (tesztesetek előállítása, tesztelések megszervezése),
  • elkészült fejlesztések dokumentálása, supportálása,
  • felhasználók oktatása, támogatása,
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • középfokú informatikai végzettség,
  • C, C++, SQL programnyelv ismerete,
  • magas szintű MS Office ismeret.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú informatikai végzettség,
  • hasonló IT fejlesztési, támogatási területen szerzett tapasztalat,
  • pénz- és értékpapír piaci ismeretek,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • MS-SQL ismerete,
  • VCL ismerete.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • precíz és munkájával szemben mindig igényes,
  • rendszerszemlélet jellemzi,
  • képes felelősségteljesen, önállóan dolgozni,
  • szeretne egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi vállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. július 31-ig várjuk a Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése oldalunkon!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő